وبلاگ مشاوره آفتاب زندگی ( خوش آمدید)
توکل به خدا و تمرکز بر افکار مثبت باعث آرامش و حرکت بسمت موفقیت های بزرگ است
درباره وبلاگ


سلام کارشناس ارشد روانشناسی و دارای پروانه فعالیت تخصصی روانشناسی ازسازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور ومشاور یکی از مراکز مشاوره هستم و بسیار خرسندم که در خدمت شما علاقه مندان به علوم روانشناسی و مشاوره هستم و امید است که خواندن این مطالب بتواند برای شما مفید بوده و بتوانید با مطالعه این نکات با روحیه ای شاد تر و با انگیزه ای بالاتر در جهت رسیدن به اهداف بزرگ زندگی خود و رسیدن به آرامش بیشتر گام های بلند تری بردارید. هدف این وبلاگ ارائه مطالب و مقالات علمی و کاربردی روانشناسی و نکات آموزشی جهت ارتقاء بهداشت روانی است. خواهشمند است اگر نظر یا پیشنهادی دارید از طریق ایمیل یا ارسال پیامک به شماره همراه 09109242383اعلام فرمائید.
saeedavari 1353@gmail.com

مدیر وبلاگ : سعید آوری
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب درج شده در وبلاگ چیست
چگونه جملات تاکیدی  مخصوص خود را بسازیم

یک- با کلمات "من هستم " شروع کنید. کلمات من هستم قدرتمندترین کلمات در زبان است . .2 جمله را به صورت " مثبت" بیان کنید. بر آنچه میخواهید تاکید کنید، نه بر آنچه نمیخواهید . .3 آن را " خلاصه و کوتاه " بیان کنید . هر چه عبارات تاکیدی سادهتر و کوتاهتر باشد، نفوذشان به ناخود آ گاه سریعتر انجام میشود. درست مانند میخی که هر چه نوک آن تیز تر باشد راحتتر در چوب فرو میرود. 4-آن را به گونهای خاص بیان کنید که " همه جزئیات " را داشته باشد. عبارت تأکیدی مبهم نتایجی مبهم به بار میآورند  .9 عبارت خود را " در حال انجام " و یا به زمان حال بیان کنید. ادای فعل در حال انجام تاثیرگذاری آن را22 برابر افزایش میدهد.6-با رعایت شرایطی از این قبیل عبارت مورد نظر را تهیه و سر لوحه امور روزمرّه قرار داده و هر صبح و شام و در هر مجال باید تکرار شوند . .7 بهتر است جملات تاکیدی خود را به این صورت آغاز کنید :به لطف خدا ... " " با کمک خدا ..." " به لطف الهی ..."چرا "به لطف الهی"؟چون طراح مغز ما اون رو جوری طراحی کرده که وقتی اسم خودش میاد، کلی انرژی برامون بهمراه خواهد داشت .نکات اساسی برای تاثیر گذاری بیشتر عبارات تاکیدی مثبت1-  جملات مثبت باید در حالت دستیابی باشند .اگر می خواهید به چیزی برسید ، آنرا در حال ببینید. مثلا چنانچه در پیخوشبختی هستید بگویید " من خوشبختم " ، در حالی که این غلط است . وقتی می گوییم خوشبختم در حالی که اوضاع چندان مناسب نیست، ضمیرخودآگاه که دادههای منطقی را میپذیرد ، خوشبختی فعلی را نپذیرفته و رد میکند در حالی که ضمیرناخوداگاه آنرا قبول می کند .وقتی ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه در مورد کاری همسو بشوند ، توان آنها در هم ضرب می شود ،پس چه بهتر که کاری کنیم که آنها را با هم همسو کنیم ، اما چگونه ؟خب ، من میخواهم خوشبخت بشوم ، همچنین میخواهم ضمیر خودآگاه و ناخودآگاه را هم با یکدیگرهمسو کنم تا نتیجه بهتری بگیرم ، پس بهتر است بگویم : من روز به روز به خوشبختی نزدیک تر میشوم.2- عبارت های تاکیدی را باید باور کنیم .ناپلئون میگوید " نبردهای زندگی همیشه به نفع سریعترینها و یا قویترینها پایان نمیپذیرد. بلکه دیر یا زود، بردن از آن کسی است که برد را باور دارد ."اگر شما عباراتی رو بگید که اونها رو باور نداشته باشید به هیچ نتیجه ای نمی رسید.


امید وارم که این مطلب مورد رضایت شما عزیز همراه وبلاگ قرار گرفته باشد در صورتی که تمایل دارید در کانال روانشناسی و مشاوره آفتاب زندگی نیز عضو یت داشته باشی در صفحه اصلی وبلاگ این امکان برای شما فراهم گردیده است ارائه هر گونه نظر و پیشنهاد شما راهگشای ما و انگیزه ای برای خدمت بیشتر خواهد بود . التماس دعا

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

چرا باید از جملات تاکیدی استفاده کنیم؟

جملات تاکیدی مربوط به خواسته تان، ابزاری موثر برای افزایش ارتعاشات تان هستند. زمانی که خواسته تان را بصورت شفاف مشخص کردید، نوشتن یک جمله تاکیدی مربوط به آن، کمک میکند تا تمرکز و توجه بیشتری به خواسته خود معطوف کنید.به یاد داشته باشید که قانون جذب تنها به چیزی پاسخ میدهد که شما، وقت، انرژی و تمرکز بیشتری روی آن گذاشته باشید. و جملات تاکیدی ، درست همین ابزار را در اختیارتان قرار میدهد. برای مثال ممکن است بگویید: " چقدر دلم میخواست صاحب خانه میشدم" ، در همین لحظه قانون جذب شرایط و اتفاقاتی را کنار هم قرار میدهد که شما به خواسته تان برسید.اما ممکن است مثل بقیه مردم باشید و بلافاصله با گفتن جملاتی مانند: " من که توان مالی ندارم " و یا " با این حقوق کم امکانپذیر نیست" ، با دستان خود قانون جذب را به عقب برانید، زیرا ارتعاشی از کمبود مالی را منتشرکرده اید و قانون جذب نیز مقداری بیشتر از این موج را به شما باز میگرداند.زمانیکه جملات تاکیدی مربوط به خواسته تان را نوشتید، احساساتی مانند هیجان ، شور و امید به سراغتان می اید.تمامی این احساسات نشان از آن دارد که با نوشتن صحیح عبارات تاکیدی، ارتعاش یا موج خود را ارتقا داده اید.ادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
جمعه 25 اسفند 1396 :: نویسنده : سعید آوری

جملات تاکیدی چی هستند؟

جملات و عباراتی کوتاه هستند که از طریق آنها میتوان به آنچه که انسان از خود دور کرده است برسد. به عبارتی دیگر ، شخص با توجه به آرزویی که دارد و با رعایت اصولی، آنها را یادداشت میکند ودر فواصل زمانی مشخص چندین و چند بار، تکرار میکند تا اینکه پس از مدتی به خواسته خود میرسد . به بیانی ساده جملات تاکیدی در جهت رسیدن به خویشتنی واقعی است .اصل این فرضیه بر این است که به هر چه بیندشی به همان سمت خواهی رفت و هر آنچه را در ذهنت تصورکنی و تجسم قوی از آن ایجاد کنی و در فواصل زمانی به طور مداوم به آن بیندیشی حتما و بدون استثنا به آن خواهی رسید.در واقع جهان و موقعیت ما بازتابی از حالات ذهنی ماست. مثلا هر چقدر ما مثبت اندیش باشیم و به زیبایی ها فکر کنیم، بهره بیشتری از شادی و موفقیت خواهیم داشت و بر عکس هر چقدر بدبین و منفی باف باشیم،رنگی از خوشی و سعادت در زندگی نخواهیم دید.

به ادامه مطلب برویدادامه مطلب


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :

 با جملا ت تاکیدی به هر آنچه آرزو دارید ، خواهید رسید

قدرت باور نکردنی جملات تاکیدی


کلمه ها عقاید شکل گرفته و افکار بیان شده هستند. به عبارت سادهآنچه می گویی فکری است که بیان میشود. کلمه ها و اندیشه هادارای امواجی نیرومند هستند که به زندگی و امور ما شکل می دهند. ناخودآگاه مان، تنها افکار و کلمات به کار برده شده رامی شنود و غیرارادی آنها را تکرار میکند، و بر وجود ما تاثیرمی گذارد. پس چه بهتر که این افکار را در مسیر مثبت و سازنده وبا کلماتی نیرو زا و قدرتمند به کار ببریم تا اثرات فوق العاده آن را درخود حس کنیم .بنابراین به جای ... بگوییم ... به جای "پدرم در آمد" ; بگوییم: خیلی راحت نبودبه جای "خسته نباشید" ; بگوییم: خدا قوتبه جای "دستت درد نکند" ; بگوییم: ممنون از محبتت - سلامت باشی به جای "ببخشید مزاحمتون شدم" ; بگوییم: از اینکه وقت خود را دراختیار من گذاشتید متشکرمبه جای "گرفتارم" ; بگوییم: در فرصت مناسب با شما خواهم بودبه جای "دروغ نگو" ; بگوییم: راست می گی؟ راستیبه جای "خدا بد نده" ; بگوییم: خدا سلامتی بده به جای "قابل نداره" ; بگوییم: هدیه برای شمابه جای "شکست خورده" ; بگوییم: با تجربه به جای "مگه مشکل داری" ; بگوییم: مگه مسئله ای داری؟ به جای "فقیر هستم" ; بگوییم: ثروت کمی دارم به جای "بد نیستم" ; بگوییم: خوب هستم به جای "به درد من نمی خوره" ; بگوییم: مناسب من نیست به جای "مشکل دارم" ; بگوییم: مسئله دارم به جای "جانم به لبم رسید" ; بگوییم: خیلی راحت نبودبه جای "فراموش نکنی" ; بگوییم: یادت باشه به جای "داد نزن" ; بگوییم: آرام باش به جای "من مریض و غمگین نیستم" ; بگوییم: من سالم و با نشاط هستم به جای "غم آخرت باشد" ; بگوییم: شما را در شادی ها ببینم.

امید وارم که این مطلب مورد رضایت شما عزیز همراه وبلاگ قرار گرفته باشد در صورتی که تمایل دارید در کانال روانشناسی و مشاوره آفتاب زندگی نیز عضو یت داشته باشی در صفحه اصلی وبلاگ این امکان برای شما فراهم گردیده است ارائه هر گونه نظر و پیشنهاد شما راهگشای ما و انگیزه ای برای خدمت بیشتر خواهد بود . التماس دعا

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تحول در زندگی شما با قانون جذب شماره پنجاه و پنج
روزتان را با یک ذهن پویا آغاز کنید

آیا فکر می‌کنید تحت کنترل موفقیت خود هستید؟ افرادی که دارای منبع قوی کنترل درونی هستند، اعتقاد و انتظار دارند که می‌توانند بر سرنوشت خود کنترل داشته باشند. آغاز کردن روز با این انتظار که هر‌ آنچه انجام می‌دهید اهمیت دارد، بهترین شانس را برای داشتن یک شروع پربار به شما هدیه می‌دهد.

عبارت تاکیدی:

 همه چیز در جهانم نیکوست.خدایا شکرت
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تحول در زندگی شما با قانون جذب شماره پنجاه و چهار
برای متحول ساختن زندگی‌مان، در برخی قسمت‌ها، مجبوریم تصمیم‌بگیریم كه به جای رنج كشیدن، قصد كنیم در خوشبختی زندگی كنیم، و تنها راهی كه وجود دارد، این است كه تصمیم بگیریم به دنبال چیزهایی بگردیم كه سپاس‌گزارشان باشیم، فرق نمی‌كند چه باشد.

به مجرد آن كه بر بخش شفاف‌تر امور تمركز كنیم، قانون جذب پاسخ خود را با ارسال فتوكپی افكارمان به ما عرضه می‌دارد. از آن پس خوبی‌ها رخ می‌نمایند و سپس خوبی‌های بیشتر و بیشتر ...

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تحول در زندگی شما با قانون جذب شماره پنجاه و سه
پیام آور امید باشید

تمرین کنید که مثبت و امید دهنده باشید هرگاه واژه ای امیدوارکننده به دیگران اهدا کنید نه تنها احساس بهتری خواهید داشت بلکه شخصیت مثبت خود را نیز قوام بیشتری خواهید بخشید.


عبارت تاکیدی:

به لطف خدا همیشه بر دانایی و آگاهی من افزوده می شود.خدایا شکرت
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تحول در زندگی شما با قانون جذب شماره پنجاه و دو
قانون جذب غیرشخصی است و همچون یك دستگاه فتوكپی عمل می‌كند. قانون در هر لحظه هر آنچه را شما می‌اندیشید و احساس می‌كنید، كپی می‌كند و سپس یك فتوكپی برابر اصلی را به شما برمی‌گرداند، همین زندگی شما می‌شود. همین قانون شما را قادر می‌سازد كه كل دنیایتان را سهل و آسان متحول كنید.

برای تغییر در دنیای بیرون، آنچه باید انجام دهید این است كه نحوه تفكر و عواطفتان را تغییر دهید، سپس قانون جذب تغییر را فتوكپی خواهدكرد.


نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تحول در زندگی شما با قانون جذب شماره پنجاه و یک
نه گفتن را بیاموزید

هرچه پاسخ منفی شما به انتظارها و درخواست های نامعقول دیگران برایتان آسان تر شود، احساس عزت نفستان افزایش خواهد یافت. زمانی هم که به تقاضای معقول پاسخ مثبت می دهید هم در مورد خودتان و هم در مورد طرف مقابل احساس بهتری خواهید داشت.

عبارت تاکیدی:من در تماس کامل با احساساتم هستم.خدایا شکرت
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تحول در زندگی شما با قانون جذب شماره پنجاه
اندیشه‌ها در كلمه ظهور می‌یابند. كلمات در كردار تجلی می‌یابند. كردار در عادات بالنده می‌شوند و عادات در قالب شخصیت قوام پیدا می‌كنند. پس با مراقبت، اندیشه‌ها و شیوه‌های آن را به نظاره بنشینید. بگذارید اندیشه‌ها از چشمه جوشان عشق خلق شده، از ارادت به تمام مخلوقات زاییده شوند. بودا
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تحول در زندگی شما با قانون جذب شماره چهل و نه
حلقه حمایت عاطفی ایجاد کنید
گروه کوچکی تشکیل دهیدو میان خود هم فکری و توافق ایجاد کنید. هر گاه از شما خواسته شد، کمک های مشورتی خود را به دیگران ارائه کنید، و همینطور هرگاه نیاز به حمایت داشتید،از مشورت های دیگران بهره ببریدنخستین گام برای این کار آن است که بدون قطع صحبت دیگران، به دقت به آنها گوش دهید.

عبارت تاکیدی:روابط من در پوششی از مهر و محبت قرار دارد.خدایا شکرت
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تحول در زندگی شما با قانون جذب شماره چهل و هشت
احساساتتان را تخلیه کنید

هرگز احساساتتان را سرکوب نکنید و به درون نریزید. اندوه های خود را با آدمی قابل اطمینان مطرح کنید. به خاطر داشته باشید که احساساتی که بیان شده اند دیگر به همان اندازه گذشته ناخوشایند نیستند.

عبارت تاکیدی:اطراف من را انسان های خیرخواه احاطه کرده اند.خدایا شکرت

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تحول در زندگی شما با قانون جذب شماره چهل و هفت
می‌دانید اگر زندگی شما تغییر نمی‌كرد، شما وجود نداشتید؟ كهكشان و تمام آنچه در آن است پی‌درپی درحال تغییر است، زیرا این كهكشان از انرژی آفریده شده است. انرژی تنها درصورتی می‌تواند وجود داشته باشد كه درحال حركت و تغییر باشد. اگر انرژی از حركت باز ایستد، كل جهان هستی ما و تمام زندگی از میان خواهد رفت.زندگی‌های ما نیز انرژی است، پس بنابراین باید همواره در حركت و تحول مداوم باشد. شما نمی‌توانید مانع حركت و تغییر در زندگی‌تان شوید و نیز نباید چنین چیزی را بخواهید. تحول در طبیعت و گونه‌ انرژی به ما زندگی می‌بخشد. این امر باعث رشد زندگی و ما می‌شود.
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تحول در زندگی شما با قانون جذب شماره چهل و شش
کتاب های الهام بخش بخوانید

ذهنتان را با جملات انرژی بخش، پُر کنید.  اکثر پیام هایی که از تلویزیون یا رادیو دریافت می کنیم، منفی هستند: “گرم شدن کرۀ زمین”، “مشکلات اقتصادی” جنگ و…؛ اما در صورتی که روزانه به مدت ده دقیقه کتاب هایی با جملات الهام بخش بخوانید، قدرت مقابله با این بدبینی ها و نا امیدی ها را بدست می آورید.

عبارت تاکیدی:هر آنچه را که برای کامروایی لازم است، در اختیار من است.خدایا شکرت


 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :
تحول در زندگی شما با قانون جذب شماره چهل و پنج
از هنگام تولد شما یاوری آسمانی داشته‌اید كه در تمام زندگی لحظه‌ای شما را به خود وانگذاشته است. این یاور آسمانی واسطه‌هایی باورنكردنی و ابزاری نامحدود و شیوه‌هایی برای آنچه شما می‌خواهید در دست دارد. زمان مقیاس نیست، اندازه مانعی ایجاد نمی‌كند و فضا برای یاور آسمانی شما وجود ندارد. هیچ چیز وجود ندارد كه وی نتواند برای شما انجام دهد.و تمام آنچه شما باید انجام دهید، این است كه پیرو قوانین كیهانی باشید. مسألت كنید، سپس حقیقتاً ایمان داشته باشید كه در همان لحظه‌ طلب آنچه را تمنا كرده‌اید، از پیشتر، از آن شما شده است.

مطلوب خود را تجسم كنید. كل جهان هستی به شما چراغ سبز نشان می‌دهد!

 
نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


( کل صفحات : 5 )    1   2   3   4   5   
آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :در این وب
در كل اینترنت

فال حافظ

مجله نایت پلاس 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic