وبلاگ مشاوره آفتاب زندگی ( خوش آمدید)
توکل به خدا و تمرکز بر افکار مثبت باعث آرامش و حرکت بسمت موفقیت های بزرگ است
درباره وبلاگ


سلام کارشناس ارشد روانشناسی و دارای پروانه فعالیت تخصصی روانشناسی ازسازمان نظام روانشناسی و مشاوره کشور ومشاور یکی از مراکز مشاوره هستم و بسیار خرسندم که در خدمت شما علاقه مندان به علوم روانشناسی و مشاوره هستم و امید است که خواندن این مطالب بتواند برای شما مفید بوده و بتوانید با مطالعه این نکات با روحیه ای شاد تر و با انگیزه ای بالاتر در جهت رسیدن به اهداف بزرگ زندگی خود و رسیدن به آرامش بیشتر گام های بلند تری بردارید. هدف این وبلاگ ارائه مطالب و مقالات علمی و کاربردی روانشناسی و نکات آموزشی جهت ارتقاء بهداشت روانی است. خواهشمند است اگر نظر یا پیشنهادی دارید از طریق ایمیل یا ارسال پیامک به شماره همراه 09109242383اعلام فرمائید.
saeedavari 1353@gmail.com

مدیر وبلاگ : سعید آوری
مطالب اخیر
نویسندگان
نظرسنجی
نظر شما در مورد مطالب درج شده در وبلاگ چیست
تمرینات و عاداتی که می تواند شما را در رسیدن به موفقیت یاری کنند

هفت تمرینی که فوق‌العاده هستند و می‌تواند کمک بسیاری برای رسیدن به موفقیت و خواسته‌هایمان بکند.

1-وضو گرفتن به شدت سطح انرژی ما را بالا می‌برد، ارتعاشات ما را به جهان هستی تلطیف می‌کند و یک انرژی سالم و پر از عشق را به کائنات ارسال می‌کند. اگر هدف و رویایی دارید، اگر تجسم خلاق می‌کنید، اگر قصد رسیدن به موفقیت و خواسته‌ای را دارید، یکی از بهترین زمان‌های بکارگیری قانون جذب زمانی است که ما با وضو هستیم، وضو بگیرید و مراقبه کنید، به خواسته‌هایتان فکر کنید یا هر کار دیگری که فکر می‌کنید درست است را انجام بدهید.

اعتقاد من این است که قلب ما منشا دریافت و ارسال ارتعاشات با جهان هستی است و وقتی وضو می‌گیریم داد و ستد ما با جهان هستی بیشتر و قدرتمندتر می‌شود و ارتعاشات عالی‌تر و سیگنال قوی‌تر به جهان هستی ارسال می‌کنیم. پس وضو بگیریم و به اهدافمان فکر کنیم چون وضو گرفتن سطح چاکراهای ما به خصوص چاکراهای پایینی را بزرگ می‌کند، بر خلاف تصورها بعضی از دوستان وضو گرفتن فقط یک کار مذهبی نیست، وضو گرفتن یک تمرین انرژیکی است و بحث من، بحث مذهبی نیست، بلکه از وضو گرفتن برای ارسال ارتعاشات عالی به جهان هستی کمک می‌گیریم .

به ادامه مطلب بروید.

نمی‌گویم دائم الوضو باشیم ولی هر موقع فرصت کردید، هر موقع حال خوبی ندارید وضو بگیرید، کمی بعد خودتان متوجه خواهید شد که حالتان تغییر کرده است و اکنون با حال خوب نوبت به ارسال ارتعاشات عالی به جهان هستی است و جهان هستی هم بهترین‌ها را در اختیار ما قرار خواهد داد. پس با وضو گرفتن حال خوب و نهایتاً اتفاقات خوبی را برای خودمان رقم خواهیم زد.

2-دوش ثروت:   قبل اشاره کردم که وقتی استحمام می‌کنیم، این را به عنوان یک فرصت برای رسیدن به موفقیت در نظر بگیریم و هنگام شستشوی بدنمان در رویاهایمان غرق بشویم. یکی از بهترین فرصت‌های پاکسازی ما، پاکسازی زیر دوش است، افکار منفی را به آب بسپاریم و دقیقاً وقتی افکار زائد کنار می‌رود همان موقع یکی از بهترین فرصت‌ها برای بکارگیری قانون جذب است.

زیر دوش دقیقاً حس خوب را در خودتان ایجاد کنید. چون آب حامل انرژی و یک پیام رسان عالی است و کمک می‌کند ارتعاش عالی‌تری را به جهان هستی ارسال کنیم. آب به عنوان یک ترانزیستور، یک آمپلی‌فایر و یک افزاینده بسیار قوی عمل می‌کند و به همین خاطر من از کنار این رودخانه کوچک با شما سخن می‌گویم چون مطمئنم وقتی که کنار آب هستم، پیام من با ارتعاش چند برابر به دست شما می‌رسد و وقتی شما هم به آب نگاه می‌کنید ارتعاش‌تان چند برابر می‌شود. اگر از این موقعیت‌های طبیعی نمی‌توانید استفاده کنید، استحمام که می‌کنید، از این فرصت برای رسیدن به موفقیت و پاکسازی افکار و تلطیف احساسات خود استفاده کنیم و تجسم خلاق و استفاده از قانون جذب را در دقیقاً در آن هنگام انجام بدهیم و در انتهای استحمام هم به یک سطل پر از آب برنامه بدهیم.

چون آب شعور دارد و برنامه پذیراست و هر آنچه جمله مثبت، هر آنچه هدف و خواسته را‌ دارید به آب بگویید و آن را روی سر خود بریزید تا ما هم برنامه ریزی کوانتومی بشویم. اگر ساده باشیم و این قوانین را به سادگی قبول کنیم باور کنید رسیدن به موفقیت شدنی است. کاربر عزیزی که خودش در مرتبه استادی و مدرس حوزه‌های مختلف است چند روز پیش با من تماس گرفته بود و می‌گفت باورم نمی‌شود همین تکنیک ساده سطل آب و دوش ثروت این قدر سریع جواب بدهد در عرض کمتر از 24 ساعت اتفاقات عجیبی برای من افتاد. کسی این جمله را می‌گوید که خودش با تمام این مباحث آشناست، تمرین‌های من شاید کمی خنده‌دار به نظر برسند ولی فوق العاده جواب می‌دهند، فقط کافی است امتحان کنید.

پس سعی کنید از دوش گرفتن هم برای رسیدن به موفقیت و ارسال ارتعاش عالی استفاده کنید و انرژی‌های منفی خودتان را به آب بسپارید و زیر دوش به خواسته‌های ‌خودتان فکر کنید و شکم‌مان هم برای رسیدن به اهدافمان صابون بزنیم، چرا که نه! خداوند هر آنچه را که ما بخواهیم به ما عطا خواهد کرد.

3- آب خوردن: ما روزانه 6 لیوان یا 8 لیوان آب می‌نوشیم، قبل از این که لیوان آب را بخورید به آن برنامه بدهید، جملات مثبتی مثل دوستت دارم، من سرشار از عشق هستم، من به موفقیت می‌رسم، من ثروتمند هستم و هر آنچه که شما می‌خواهید را به آب بگویید. این آب انرژی ما را دریافت و آن را چند برابر خواهد کرد و با خوردن آن آب، ناخودآگاه ما برنامه‌ریزی کوانتومی خواهد شد.

متاسفانه ناخودآگاه ما به واسطه تربیت، جامعه هر عامل دیگری بد برنامه‌ریزی شده است و پر از نمی‌توانیم‌ها و نمی‌شود‌ها هستیم. برای این که ناخود‌آگاه خود را اصلاح کنیم باید از این آب خوردن ساده کمک بگیریم. ما هر روز مایعات مختلف به خصوص آب می‌نوشیم پس چرا از این فرصت استفاده نمی‌کنیم، چرا به آب انرژی نمی‌دهیم. پس سعی کنیم از این به بعد به آبی که می‌خوریم انرژی بدهیم و بنوشیم تا ببینیم چه اتفاقاتی می‌افتد.

4-بخندیم : خواهشاً اخم نکنید، چون وقتی اخم می‌کنیم در حال ارتعاش بد به جهان هستی هستیم. بخندیم، بگذار هر کسی ما را می‌بیند بگوید که ما نماینده یک انسان الهی هستیم. یک مومن همیشه شاد است پس بگذار شادی را از چهره ما ببینند و حتی اگر از درون ناراحت هستیم ولی ظاهری شاد و بشاشی داشته باشیم. حضرت علی (ع) می‌فرماید: الْمُؤْمِنُ بِشْرُهُ فِی وَجْهِهِ وَ حُزْنُهُ فِی قَلْبِهِ، شادى مؤمن در چهره‏اش، و اندوهش در دل اوست.

آیینه‌ای برداریم و وضعیت صورتمان را در آن ببینیم اگر اخم کرده‌ایم بدانیم که فراوانی، ثروت و موفقیت در کار نیست. با اخم کردن هیچگاه به خواسته‌هایمان نمی‌رسیم. اما وقتی لبخند می‌زنید و شادی را به جهان هستی ارسال می‌کنید بازتاب این شادی و حس خوب به شما باز خواهد گشت. یکی از ملاک‌های جهان هستی برای عطا کردن، صورت ماست. بیاییم صورت شادابی داشته باشیم، بیاییم به لطف و فضل خداوند شادی کنیم.

5-شب‌ها قبل از خواب از بدنمان تشکر کنیم، من خودم را دوست دارم، من قلبم را دوست دارم، من به تک تک اعضای بدنم عشق می‌ورزم. از سرمان شروع به تشکر کردن کنیم. خیلی از دوستانی که کلینیک پوست و زیبایی دارند می‌گویند ما این تمرین را انجام دادیم باور کردنی نیست. کسانی که شغل و حرفه‌شان پوست و زیبایی است این حرف را می‌زنند. پس بیاییم پوست‌مان را نوازش کنیم و از آن بابت زیبایی که به ما می‌دهد تشکر کنیم.

حتماً می‌گویید اینا چیه میگی، فقط یک لحظه ذهن منطقی خود را کنار بگذارید و انجامش بدهید و آن وقت می‌بینید که پوستتان هر روز شاداب‌تر می‌شود، بدن ما دارای شعور است، کل هستی دارای شعور است. وقتی به خودمان عشق بورزیم و از اعضای بدنمان تشکر کنیم، سلامتی به ما باز می‌گردد.ما باید خودمان را دوست داشته باشیم و از بدنمان تشکر کنیم با این کار خستگی بدن ما از وجودمان خارج می‌شود، تشکر کردن به نوعی تخلیه بار منفی از بدنمان است، تشکر کردن ارتعاشات ما را به جهان هستی عالی می‌کند. اگر عضوی از بدنتان درد می‌کند بدان همان نقطه از بدن نیاز به محبت بیشتری دارد.

6- یکی دیگر از بهترین تمرین‌ها برای رسیدن به موفقیت دیدن گلچین 28 دقیقه‌ای فیلم راز است. بهترین قسمت‌های این فیلم گلچین شده است و پیشنهاد می‌کنم به عنوان یکی از تمرین‌های قوی انجام بدهید حتی اگر فکر می‌کنید تکراری است. سعی کنید 40 روز این فیلم را ببینید. باورتان نمی‌شود کاربرانی که این تمرین 40 روزه را انجام داده‌اند نتایج خیلی خوبی گرفته‌اند. حتماً گلچین 28 دقیقه‌ای فیلم راز را از لینک زیر تماشا کنید.

 

نوع مطلب :
برچسب ها :
لینک های مرتبط :


آمار وبلاگ
  • کل بازدید :
  • بازدید امروز :
  • بازدید دیروز :
  • بازدید این ماه :
  • بازدید ماه قبل :
  • تعداد نویسندگان :
  • تعداد کل پست ها :
  • آخرین بازدید :
  • آخرین بروز رسانی :در این وب
در كل اینترنت

فال حافظ

مجله نایت پلاس 
 
 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات